- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›ASUS VG279Q (27") 144Hz, näyttö
ASUS VG279Q (27") 144Hz, näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
ASUS VA247HE (23,8"), näyttö
ASUS ROG Strix XG32VC (31,5") 144Hz, näyttö
ASUS VG27AQ3A (27"), näyttö
Asus ZenScreen MQ16AH portable 15.6inch FHD 1920x1080 OLED 1 ms HDR10 USB TypeC Mini HDMI Flicker Free Low Blue Light
ASUS 49" Näyttö ROG Swift OLED PG49WCD 49" - 5120x1440 - 144Hz - OLED - 0.03ms - 0.003 ms
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
ASUS VA247HE (23,8"), näyttö
-
ASUS ROG Strix XG32VC (31,5") 144Hz, näyttö
-
ASUS VG27AQ3A (27"), näyttö
-
Asus ZenScreen MQ16AH portable 15.6inch FHD 1920x1080 OLED 1 ms HDR10 USB TypeC Mini HDMI Flicker Free Low Blue Light
-
ASUS 49" Näyttö ROG Swift OLED PG49WCD 49" - 5120x1440 - 144Hz - OLED - 0.03ms - 0.003 ms
-
ASUS ProArt PA278CGV (27"), näyttö
-
32" ASUS ProArt PA32UCXR - 3840x2160 - IPS - DisplayHDR 1400 - 5 ms - Näyttö
-
27" ASUS TUF Gaming VG27AQM1A - 1 ms - Näyttö
-
27" ASUS TUF Gaming VG279QL3A - 1 ms - Näyttö
-
24" ASUS VU249CFE-M - 1 ms - Näyttö
-
ASUS VP299CL (29"), näyttö
-
LCD ASUS 23.3"""" BE24ECSNK Video Conferencing Monitor 1920x1080p IPS 60Hz USB-C 80W Power Delivery
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 1780 €
Apple Studio Display MK0Q3KS/A, näyttö 27"
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 584 €
Dell U2723QE (27"), näyttö
-
alk. 330 €
Dell P2723DE (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 602 €
BenQ Zowie XL2566K (24,5"), näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 189 €
Lenovo ThinkVision T27h-30 (27"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 502 €
ASUS Radeon RX 7700 XT DUAL OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 610 €
Sapphire Radeon RX 7800 XT Nitro+ - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 570 €
ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X DUAL OC EVO
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 352 €
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8 Gt OC -näytönohjain
ASUS VG279Q (27") 144Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 400 cd/m2, 68,6 cm, 1 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 100000000:1 |
Koko | 27 tuumaa |
Kirkkaus | 400 cd/m2 |
Halkaisija | 68,6 cm |
Vasteaika | 1 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 100000000:1 |
Valmistaja | Asus |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 619 mm |
Korkeus | 363 mm |
Syvyys | 50 mm |
Paino | 3,2 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 619 mm |
Korkeus | 506 mm |
Syvyys | 211 mm |
Paino | 5,5 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DVI-D | On |
Kuulokeliitäntä | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 40 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/fi/ROG-Republic-Of-Gamers/VG279Q/specifications/ |
Kuva-ala | |
Leveys | 597,6 mm |
Korkeus | 336,15 mm |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/asus-vg279q-27-144hz-naytto/7593969
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.