ASUS Zenscreen MB16AMT (15,6"), näyttö
ASUS Zenscreen MB16AMT (15,6"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 372,56 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15" ASUS ZenScreen MB16AMT - 1920x1080 (FHD) - IPS - Touchscreen - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 372,56 € | 372,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS ZenScreen Touch MB16AMT 15,6" -kannettava kosketusnäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus 15.6"" ZenScreen MB16AMT, Full HD, USB-C, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 412,90 € | 417,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Zenscreen Mb16amt 15.6"" 1920 X 1080 16:9 IpsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 432,14 € | 432,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ASUS Display MB16AMT 15.6 inch (90LM04S0-B01170)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 432,40 € | 437,30 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 372,56 €
372,56 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 404,89 €
399,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 417,80 €
412,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 432,14 €
432,14 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 437,30 €
432,40 €
ASUS Zenscreen MB16AMT (15,6"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 15,6 tuumaa, 700:1, 250 cd/m2 |
Koko | 15,6 tuumaa |
Kontrastisuhde | 700:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Mitat | |
Leveys | 359,66 mm |
Korkeus | 227,39 mm |
Syvyys | 9 mm |
Paino | 0,86 kg |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Virrankäyttö (normaalitila) | 9 W |
Valmistaja | Asus |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
EAN-koodi | 4718017331111, 4172017331111 |
Hintakehitys
Korkein hinta
432,40 €
Keskihinta
410,00 €
Alin hinta
372,56 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.