BenQ GW2480 (23,8"), näyttö
BenQ GW2480 (23,8"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 116,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24" BenQ GW2480 - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 116,16 € | 116,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ 24"" GW2480, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 139,90 € | 144,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ 23.8"" GW2480, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Gw2480 23.8" Led-näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ GW2480 23.8inch IPS 1920x1080 5ms (9H.LGDLB.CBE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 166,50 € | 171,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BENQ GW2480 24'' FHD IPS HDMI/DP/VGA (9H.LGDLA.TBE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 168,35 € | 173,25 € | Katso tuotetta ▸ |
116,16 €
139,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
149,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 171,40 €
166,50 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 173,25 €
168,35 €
BenQ GW2480 (23,8"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | |
Näyttö | |
Koko | 23,8 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Dynaaminen kontrastisuhde | 20000000:1 |
Valmistaja | Benq, Asus |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Liitännät | |
D-Sub | On |
HDMI-portti | On |
DVI | On |
DisplayPort | On |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 1 W |
Virrankäyttö (normaalitila) | 27 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.benq.com/en/monitor/stylish/gw2480.html |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Mitat | |
Leveys | 540 mm |
Korkeus | 420 mm |
Syvyys | 175 mm |
Paino | 3,84 kg |
Kuva-ala | |
Leveys | 527,04 mm |
Korkeus | 296,46 mm |
EAN-koodi | 4718755070655, 2100003603050, 5706998966421 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
154,82 €
Alin hinta
116,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.