BenQ SW240 (24,1"), näyttö
BenQ SW240 (24,1"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 429,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BenQ SW240Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 429,00 € | 432,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ SW240 24" IPS + SH240 näytön suojusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 585 € | 589 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ SW240 USB-hubi kortinlukijalla - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 498 € | 498 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Photovue Sw240 24.1"" 1920 X 1200 16:10 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 520 € | 520 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ 24"" PhotoVue SW240, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 524 € | 529 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BENQ SW240 24"" WUXGA 16:10 IPS HAS CALIBRATION (9H.LH2LB.QBE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 6.5.2024 | 618 € | 623 € | Katso tuotetta ▸ |
429,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 589 €
585 €
498 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 520 €
520 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 529 €
524 €
Toimitusaika saatavilla 6.5.2024
Hinta toimituskuluineen 623 €
618 €
BenQ SW240 (24,1"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 24,1 tuumaa, 1000:1, 250 cd/m2, 5 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 24,1 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Valmistaja | Benq |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Liitännät | |
DVI-D | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.benq.com/en-us/monitor/photographer/sw240/specifications.html |
Kuva-ala | |
Leveys | 518,4 mm |
Korkeus | 324 mm |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 50 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 83 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 55 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Hintakehitys
Korkein hinta
618 €
Keskihinta
529 €
Alin hinta
429,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.