- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Dell E2016HV (19,5"), näyttö
Dell E2016HV (19,5"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dell G3223Q (31,5"), näyttö
Dell U3425WE (34"), näyttö
Dell 24" Näyttö UltraSharp U2424H - 5 ms
Dell 25" Näyttö 25 Gaming Monitor G2524H - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
Dell Alienware AW2523HF (24,5") 360Hz, näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Dell 27" Näyttö 27 Gaming Monitor G2724D - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
Dell S2722QC (27"), näyttö
-
Dell S2421HS (23,8"), näyttö
-
32" Dell Alienware AW3225QF - 3840x2160 (4K/UHD) - 240Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - Curved - 0.03 ms - Näyttö
-
27" Dell S2721HGFA - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - VA - Curved - 1 ms - Näyttö
-
Dell UltraSharp U4025QW computer monitor - Näyttö
-
22" Dell P2223HC - 1920x1080 (FHD) - IPS - 65W USB-C HUBP2223HC - 1920x1080 (FHD) - IPS-näyttöpaneeli - 65 W USB-C HUB - 5 ms - Näyttö
-
19" Dell E1916HV - 5 ms - Näyttö
-
27" Dell S2723HC - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C HUBS2723HC - 1920x1080 (FHD) - 75 Hz - IPS-näyttöpaneeli-65 W USB-C HUB - 4 ms - Näyttö
-
Dell C5522QT (55"), näyttö
-
27" Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB - 5 ms - Näyttö
-
24" Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB - 5 ms - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 595 €
Dell U2723QE (27"), näyttö
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 1749 €
Apple Studio Display MK0Q3KS/A, näyttö 27"
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 602 €
BenQ Zowie XL2566K (24,5"), näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 189 €
Lenovo ThinkVision T27h-30 (27"), näyttö
-
alk. 330 €
Dell P2723DE (27"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 502 €
ASUS Radeon RX 7700 XT DUAL OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 570 €
ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X DUAL OC EVO
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 355 €
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8 Gt OC -näytönohjain
Dell E2016HV (19,5"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 19,5 tuumaa, 600:1, 200 cd/m2, 5 ms, 16 700 000 väriä, 65 astetta, 90 astetta, 16:9 |
Koko | 19,5 tuumaa |
Kontrastisuhde | 600:1 |
Kirkkaus | 200 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 65 astetta |
Vaaka | 90 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | DELL |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 900 px |
Resoluutio (leveys) | 1 600 px |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | D-Sub |
Virrankäyttö (normaalitila) | 14 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
EAN-koodi | 0884116186519 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 595 €
Dell U2723QE (27"), näyttö
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/dell-e2016hv-195-naytto/5585391
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.