- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Dell UltraSharp U2520D (25"), näyttö
Dell UltraSharp U2520D (25"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dell UltraSharp U4025QW computer monitor - Näyttö
Dell 24" Näyttö UltraSharp U2424H - 5 ms
Dell 25" Näyttö 25 Gaming Monitor G2524H - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
Dell Alienware AW3423DWF 34"" UWQHD, QD-OLED -kaareva pelinäyttö
DELL 27 G2723H FHD IPS 16:9 165HZ FSYNC G-SYNC
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Dell UltraSharp U4025QW computer monitor - Näyttö
-
Dell 24" Näyttö UltraSharp U2424H - 5 ms
-
Dell 25" Näyttö 25 Gaming Monitor G2524H - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
Dell Alienware AW3423DWF 34"" UWQHD, QD-OLED -kaareva pelinäyttö
-
DELL 27 G2723H FHD IPS 16:9 165HZ FSYNC G-SYNC
-
Dell P2423D (23,8"), näyttö
-
Dell P2723DE (27"), näyttö
-
32" Dell Alienware AW3225QF - 3840x2160 (4K/UHD) - 240Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - Curved - 0.03 ms - Näyttö
-
Dell P2425HE (23,8"), näyttö
-
Dell P2425H (23,8"), näyttö
-
27" Dell S2721HGFA - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - VA - Curved - 1 ms - Näyttö
-
22" Dell P2223HC - 1920x1080 (FHD) - IPS - 65W USB-C HUBP2223HC - 1920x1080 (FHD) - IPS-näyttöpaneeli - 65 W USB-C HUB - 5 ms - Näyttö
-
Dell U3425WE (34"), näyttö
-
19" Dell E1916HV - 5 ms - Näyttö
-
27" Dell S2723HC - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C HUBS2723HC - 1920x1080 (FHD) - 75 Hz - IPS-näyttöpaneeli-65 W USB-C HUB - 4 ms - Näyttö
-
Dell C5522QT (55"), näyttö
-
27" Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB - 5 ms - Näyttö
-
24" Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB - 5 ms - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 814 €
Dell UltraSharp U3223QE (31,5"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 185 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1220 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 191 €
AOC C27G2AE/BK (27") 165Hz, näyttö
-
alk. 147 €
ASUS VA247HE (23,8"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 628 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 317 €
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 893 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 730 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC ICE - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 630 €
GIGABYTE Radeon RX 7900 GRE GAMING OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Dell UltraSharp U2520D (25"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 25 tuumaa, 1000:1, 350 cd/m2, 63,44 cm, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
Koko | 25 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Halkaisija | 63,44 cm |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | DELL |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Liitännät | |
USB | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 567,7 mm |
Korkeus | 332,1 mm |
Syvyys | 49,9 mm |
Paino | 4,2 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 567,7 mm |
Korkeus | 512,9 mm |
Syvyys | 185 mm |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Virrankäyttö (normaalitila) | 24 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Takuu | 36 kk |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dell.com/fi/yritykset/p/dell-u2520d-monitor/pd?~ck=anav |
EAN-koodi | 5397184200636, 2000001110898, 5704174870975, 0196548132300, 0884116365815 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/dell-ultrasharp-u2520d-25-naytto/8702037
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.