- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Gigabyte G34WQC (34") 144Hz, näyttö
Gigabyte G34WQC (34") 144Hz, näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Gigabyte AORUS FI32U (31,5") 144Hz, näyttö
GIGABYTE 31" Näyttö M32UC 160Hz SS VA - musta - 1 ms VESA Adaptive-Sync
Gigabyte M34WQ (34") 144Hz, näyttö
GIGABYTE 31" Näyttö M32U Arm Edition - 3840x2160 - 144Hz - IPS - musta - 1 ms VESA Adaptive-Sync
27" GIGABYTE GS27QC - 1 ms - Näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Gigabyte AORUS FI32U (31,5") 144Hz, näyttö
-
GIGABYTE 31" Näyttö M32UC 160Hz SS VA - musta - 1 ms VESA Adaptive-Sync
-
Gigabyte M34WQ (34") 144Hz, näyttö
-
GIGABYTE 31" Näyttö M32U Arm Edition - 3840x2160 - 144Hz - IPS - musta - 1 ms VESA Adaptive-Sync
-
27" GIGABYTE GS27QC - 1 ms - Näyttö
-
27" GIGABYTE GS27FC - LED monitor - curved - Full HD (1080p) - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
-
GIGABYTE 27" Näyttö GS27Q - 2560x1440 (QHD) - 165Hz - SS IPS - Black - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
GIGABYTE 27" Näyttö M27U - 3840x2160 (4K / UHD) - 160Hz - SS IPS - 18W USB-C - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
Gigabyte M32U (31,5"), näyttö
-
GIGABYTE 28" Näyttö M28U Arm Edition - 3840x2160 - 144Hz - IPS - musta - 1 ms AMD FreeSync 2
-
Gigabyte M32QC (31,5") 165Hz, näyttö
-
GIGABYTE 34" Näyttö GS34WQC - Black - 1 ms AMD FreeSync Premium
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 185 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1220 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 191 €
AOC C27G2AE/BK (27") 165Hz, näyttö
-
alk. 778 €
Samsung C27G75T (27"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 628 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 317 €
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 893 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 730 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC ICE - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 630 €
GIGABYTE Radeon RX 7900 GRE GAMING OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Gigabyte G34WQC (34") 144Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 34 tuumaa, 3000:1, 16:9, 350 cd/m2, 178 astetta, 178 astetta, 1 ms |
Koko | 34 tuumaa |
Kontrastisuhde | 3000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Vasteaika | 1 ms |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 808,89 mm |
Korkeus | 363,45 mm |
Syvyys | 114,45 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 808,89 mm |
Korkeus | 488,79 mm |
Syvyys | 234,81 mm |
Paino | 8,4 kg |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 100 mm |
Leveys | 100 mm |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
Kuulokeliitäntä | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 80 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistaja | Gigabyte |
EAN-koodi | 4719331808389, 4719331822842, 4719331822859 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/gigabyte-g34wqc-34-144hz-naytto/9200289
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.