HP Z24f (23,8"), näyttö
HP Z24f (23,8"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 232,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24" HP Z24f G3 - 1920x1080 - IPS - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 232,99 € | 232,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP 24"" Z24f G3, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 239,90 € | 244,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Z24f G3 24" Full HD -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 272,90 € | 277,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp Z24f G3 24"" 1920 X 1080 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 290,16 € | 296,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hewlett Packard Z24f G3 60.5 cm (23.8"") 1920 (3G828AA#ABB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 232,99 €
232,99 €
239,90 €
272,90 €
290,16 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
HP Z24f (23,8"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 23,8 tuumaa, 1000:1, 300 cd/m2, 60,45 cm, 5 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 10000000:1 |
Koko | 23,8 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Halkaisija | 60,45 cm |
Vasteaika | 5 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
Valmistaja | HP, HQ |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Liitännät | |
USB | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 538,4 mm |
Korkeus | 313,7 mm |
Syvyys | 38,5 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 538,4 mm |
Korkeus | 489,3 mm |
Syvyys | 195 mm |
Paino | 4,7 kg |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 26 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Takuu | 36 kk |
EAN-koodi | 0195122290948 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
286,99 €
Alin hinta
232,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.