Iiyama ProLite XUB2796QSU-B1 (27"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
24" iiyama ProLite XUB2495WSU-B3 - 5 ms - Näyttö
24" iiyama ProLite XUB2492QSU-B1 - LED monitor - 24" - 1 ms - Näyttö
iiyama 27" Näyttö ProLite XUB2792QSU-B1 - musta - 5 ms
27" iiyama ProLite T2752MSC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Näyttö
27" iiyama ProLite T2752MSC-W1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
24" iiyama ProLite XUB2495WSU-B3 - 5 ms - Näyttö
-
24" iiyama ProLite XUB2492QSU-B1 - LED monitor - 24" - 1 ms - Näyttö
-
iiyama 27" Näyttö ProLite XUB2792QSU-B1 - musta - 5 ms
-
27" iiyama ProLite T2752MSC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Näyttö
-
27" iiyama ProLite T2752MSC-W1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Näyttö
-
24" iiyama ProLite XUB2493HS-B6 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 ms - Näyttö
-
Iiyama ProLite TF1734MC-B7X (17"), näyttö
-
27" iiyama ProLite - 4 ms - Näyttö
-
Iiyama ProLite XUB2792QSU-W6 (27"), näyttö
-
Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 (27"), näyttö
-
Iiyama ProLite T1521MSC-B2 (15"), näyttö
-
27" iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 täysin HD-näyttö, jossa on 75 Hz:n virkistystaajuus, USB-hubi (65 W), LAN ja kaiuttimet. - 4 ms - Näyttö
-
27" iiyama ProLite T2755MSC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Näyttö
-
Iiyama ProLite XU2763HSU-B1 (27"), näyttö
-
Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 (27"), näyttö
-
iiyama 27" Näyttö G-MASTER GB2790QSU-B5 - LED monitor - QHD - 27" - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
iiyama 32" Näyttö G-MASTER Red Eagle GCB3280QSU-B1 - LED monitor - curved - 32" - HDR - musta - 1 ms AMD FreeSync Premium
-
Iiyama ProLite GB2470HSU-W5 (24"), näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 1267 €
LG 45GR95QE-B (45"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 814 €
Dell UltraSharp U3223QE (31,5"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 180 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 1385 €
ASUS 49" Näyttö ROG Swift OLED PG49WCD 49" - 5120x1440 - 144Hz - OLED - 0.03ms - 0.003 ms
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1215 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 627 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 310 €
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 894 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 730 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC ICE - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Iiyama ProLite XUB2796QSU-B1 (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 1000:1, 250 cd/m2, 1 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 8000000:1 |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Vasteaika | 1 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 8000000:1 |
Valmistaja | Iiyama |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Mitat | |
Leveys | 611,5 mm |
Korkeus | 414,5 mm |
Syvyys | 256 mm |
Paino | 5,4 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | HDMI-portti |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 48 Hz |
Maksimi | 75 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 120 KHz |
Minimi | 31 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 23 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 4948570117994 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1267 €
LG 45GR95QE-B (45"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 814 €
Dell UltraSharp U3223QE (31,5"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/iiyama-prolite-xub2796qsu-b1-27-naytto/9470792
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.