Lenovo ThinkVision T24i-20 (23,8"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo D27-40 (27"), näyttö
Lenovo 49" Näyttö ThinkVision P49w-30 - musta - 4 ms
Lenovo ThinkVision T27h-30 (27"), näyttö
Lenovo P27Q-30 (27"), näyttö
Lenovo L15 (15,6"), näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo ThinkVision P24h (23,8"), näyttö
-
32" Lenovo G32qc-30 - LED-näyttö - kaareva - QHD - 32 tuumaa - 1 ms - Näyttö
-
27" Lenovo ThinkVision P27q-30 - 4 ms - Näyttö
-
21" Lenovo L22i-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" - 6 ms - Näyttö
-
Lenovo C27-35 (27"), näyttö
-
24" Lenovo ThinkVision T24i-2L - 1920x1080 - 60Hz - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 1267 €
LG 45GR95QE-B (45"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 814 €
Dell UltraSharp U3223QE (31,5"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 180 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 1385 €
ASUS 49" Näyttö ROG Swift OLED PG49WCD 49" - 5120x1440 - 144Hz - OLED - 0.03ms - 0.003 ms
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1215 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 627 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 310 €
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 894 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 730 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC ICE - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Lenovo ThinkVision T24i-20 (23,8"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 23,8 tuumaa, 1000:1, 250 cd/m2, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 6 ms |
Koko | 23,8 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Vasteaika | 6 ms |
Valmistaja | Lenovo |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
VGA | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 539,8 mm |
Korkeus | 326,5 mm |
Syvyys | 46,8 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 539,8 mm |
Korkeus | 559,3 mm |
Syvyys | 205 mm |
Paino | 5,9 kg |
EAN-koodi | 0194632196078, 0194632975352, 5704174836513, 0194632196054 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1267 €
LG 45GR95QE-B (45"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 814 €
Dell UltraSharp U3223QE (31,5"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/lenovo-thinkvision-t24i-20-238-naytto/8989979
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.