LG 55VL5F-A (55"), näyttö
LG 55VL5F-A (55"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 937 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LG Opasteiden valvontanäyttö Videoseinä 55" FHD LEDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 1 937 € | 1 937 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 55VL5F-A 55" FullHD -infonäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 2 184 € | 2 191 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 55VL5F-A 55"" FHD IPS 500 NITS 24/7 VIDEOWALL 3.5MM BEZEL SOCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 3 322 € | 3 327 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 55VL5PJ-A 55"" FHD IPS 500 NITS 24/7 VIDEOWALL 3.5MM BEZEL SOCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 5 659 € | 5 664 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 937 €
1 937 €
2 184 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 3 327 €
3 322 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 5 664 €
5 659 €
LG 55VL5F-A (55"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 55 tuumaa, 500 cd/m2, 178 astetta, 178 astetta, 500000:1 |
Koko | 55 tuumaa |
Kirkkaus | 500 cd/m2 |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Dynaaminen kontrastisuhde | 500000:1 |
Valmistaja | LG |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Liitännät | |
USB | On |
DVI | On |
RS232C | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 600 mm |
Korkeus | 400 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 56 Hz |
Maksimi | 75 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 83 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 130 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 8806098600236, 8806091383075 |
Hintakehitys
Korkein hinta
5 659 €
Keskihinta
3 276 €
Alin hinta
1 937 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.