LG 55XS2E-B (55"), näyttö
LG 55XS2E-B (55"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta VPD Pelikauppa hintaan 2 212 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lg 55xs2e-b signage monitor 55inch fhd shine out 2.500cd/m2 ips 24/7 fan less wifi dongle ready 3ys webos project (p)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 kpl varastossa | 2 212 € | 2 227 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 55XS2E-B 55-tuumainen IPS M+Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 2 296 € | 2 296 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG Signage Monitor 55"" FHD Shine Out 2,500cd/m2 IPS 24/7 Fan less Wifi dongle Ready, 3YS WebOSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 2 297 € | 2 302 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 55XS2E-B 55" FullHD -infonäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 3 909 € | 3 909 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LG 55XS2E-B 55" FullHD -infonäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 3 909 € | 3 916 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 2 227 €
2 212 €
2 296 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 302 €
2 297 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 3 909 €
3 909 €
LG 55XS2E-B (55"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 55 tuumaa, 1000:1, 2 500 cd/m2, 9 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 5000000:1 |
Koko | 55 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 2 500 cd/m2 |
Vasteaika | 9 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Dynaaminen kontrastisuhde | 5000000:1 |
Valmistaja | LG |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Liitännät | |
USB | On |
DVI | On |
DVI-D | On |
RS232C | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Mitat | |
Leveys | 1238,4 mm |
Korkeus | 712,4 mm |
Syvyys | 89 mm |
Paino | 25,6 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 600 mm |
Korkeus | 400 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 56 Hz |
Maksimi | 75 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 83 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,7 W |
EAN-koodi | 8806098345809 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 909 €
Keskihinta
2 925 €
Alin hinta
2 212 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.