- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Philips 223V5LSB (21,5"), näyttö
Philips 223V5LSB (21,5"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Philips 346B1C (34"), näyttö
27" Philips 27E1N1600AE - LED monitor - QHD - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
24" Philips B-linja 242B9T-kaiuttimet - 5 ms - Näyttö
24" Philips 24E1N1300AE - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 ms - Näyttö
32" Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 32" - 1 ms - Näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Philips 346B1C (34"), näyttö
-
27" Philips 27E1N1600AE - LED monitor - QHD - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
-
24" Philips B-linja 242B9T-kaiuttimet - 5 ms - Näyttö
-
24" Philips 24E1N1300AE - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 ms - Näyttö
-
32" Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 32" - 1 ms - Näyttö
-
Philips 86BDL4511D (86"), näyttö
-
Philips 243S1 (23,8"), näyttö
-
Philips 27M1N3200VS (27"), näyttö
-
Philips 27"" 5000 Series 27E1N5300AE/00 Full HD, USB-C, IPS -näyttö
-
Philips 34" Näyttö Evnia 34M2C7600MV - Evnia 7000 Series - LED monitor - curved - 34" - HDR - Valkoinen - 25 ms AMD Adaptive-Sync
-
Philips 279M1RV (27"), näyttö
-
Philips 65BDL4511D (65"), näyttö
-
27" Philips B-linja 272B7QUPBEB - 5 ms - Näyttö
-
Philips 43BDL4650D (42,5"), näyttö
-
32" Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED monitor - curved - QHD - 32" - HDR - 1 ms - Näyttö
-
27" Philips V-line 271V8LAB - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 4 ms - Näyttö
-
24" Philips V-line 241V8LAB - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 4 ms - Näyttö
-
27" Philips 27E1N1300A - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 1 ms - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 185 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1220 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 191 €
AOC C27G2AE/BK (27") 165Hz, näyttö
-
alk. 778 €
Samsung C27G75T (27"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 624 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 893 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 970 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER BTF TUF Gaming White OC Edition 16 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 630 €
GIGABYTE Radeon RX 7900 GRE GAMING OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Philips 223V5LSB (21,5"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 21,5 tuumaa, 54,6 cm, 250 cd/m2, 1000:1, 10000000:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta, 16 700 000 väriä |
Koko | 21,5 tuumaa |
Halkaisija | 54,6 cm |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 160 astetta |
Vaaka | 170 astetta |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Kuvasuhde | 16:9 |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 503 mm |
Korkeus | 316 mm |
Syvyys | 50 mm |
Paino | 2,35 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 503 mm |
Korkeus | 376 mm |
Syvyys | 213 mm |
Paino | 2,61 kg |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 56 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Minimi | 30 KHz |
Maksimi | 83 KHz |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Virrankäyttö (normaalitila) | 15,64 W |
Valmistaja | Philips |
Valmistajan tuotesivu | http://download.p4c.philips.com/files/2/223v5lsb_00/223v5lsb_00_pss_enggb.pdf |
EAN-koodi | 8712581689681 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/philips-223v5lsb-215-naytto/2299792
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.