- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Philips 32BDL3510Q (32"), näyttö
Philips 32BDL3510Q (32"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Philips 346B1C (34"), näyttö
27" Philips 27E1N1600AE - LED monitor - QHD - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
24" Philips B-linja 242B9T-kaiuttimet - 5 ms - Näyttö
24" Philips 24E1N1300AE - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 ms - Näyttö
32" Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 32" - 1 ms - Näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Philips 346B1C (34"), näyttö
-
27" Philips 27E1N1600AE - LED monitor - QHD - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
-
24" Philips B-linja 242B9T-kaiuttimet - 5 ms - Näyttö
-
24" Philips 24E1N1300AE - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 ms - Näyttö
-
32" Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 32" - 1 ms - Näyttö
-
Philips 86BDL4511D (86"), näyttö
-
Philips 243S1 (23,8"), näyttö
-
Philips 27M1N3200VS (27"), näyttö
-
Philips 27"" 5000 Series 27E1N5300AE/00 Full HD, USB-C, IPS -näyttö
-
Philips 34" Näyttö Evnia 34M2C7600MV - Evnia 7000 Series - LED monitor - curved - 34" - HDR - Valkoinen - 25 ms AMD Adaptive-Sync
-
Philips 279M1RV (27"), näyttö
-
Philips 65BDL4511D (65"), näyttö
-
27" Philips B-linja 272B7QUPBEB - 5 ms - Näyttö
-
Philips 43BDL4650D (42,5"), näyttö
-
32" Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED monitor - curved - QHD - 32" - HDR - 1 ms - Näyttö
-
27" Philips V-line 271V8LAB - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 4 ms - Näyttö
-
24" Philips V-line 241V8LAB - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 4 ms - Näyttö
-
27" Philips 27E1N1300A - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 1 ms - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 1780 €
Apple Studio Display MK0Q3KS/A, näyttö 27"
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 584 €
Dell U2723QE (27"), näyttö
-
alk. 330 €
Dell P2723DE (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 602 €
BenQ Zowie XL2566K (24,5"), näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 189 €
Lenovo ThinkVision T27h-30 (27"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 502 €
ASUS Radeon RX 7700 XT DUAL OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 610 €
Sapphire Radeon RX 7800 XT Nitro+ - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 570 €
ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X DUAL OC EVO
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 352 €
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8 Gt OC -näytönohjain
Philips 32BDL3510Q (32"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 32 tuumaa, 81 cm, 4000:1, 16:9, 350 cd/m2, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 500000:1, 6,5 ms |
Koko | 32 tuumaa |
Halkaisija | 81 cm |
Kontrastisuhde | 4000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Dynaaminen kontrastisuhde | 500000:1 |
Vasteaika | 6,5 ms |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 200 mm |
Korkeus | 200 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Liitännät | |
DVI | On |
HDMI-portti | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistaja | Philips |
EAN-koodi | 8712581765118 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/philips-32bdl3510q-32-naytto/9764477
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.