- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Samsung C32G75T (32"), näyttö
Samsung C32G75T (32"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Samsung C27G75T (27"), näyttö
Samsung S24A600UCU (24"), näyttö
Samsung S32G54 (32"), näyttö
Samsung S32AG320 (32"), näyttö
32" Samsung Odyssey G5 S32CG552EU - 1 ms - Näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 1780 €
Apple Studio Display MK0Q3KS/A, näyttö 27"
-
alk. 229 €
Samsung S27B610 (27"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 584 €
Dell U2723QE (27"), näyttö
-
alk. 330 €
Dell P2723DE (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 602 €
BenQ Zowie XL2566K (24,5"), näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 502 €
ASUS Radeon RX 7700 XT DUAL OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 610 €
Sapphire Radeon RX 7800 XT Nitro+ - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 570 €
ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X DUAL OC EVO
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 352 €
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8 Gt OC -näytönohjain
Samsung C32G75T (32"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 32 tuumaa, 81,28 cm, 16:9, 3000:1, 178 astetta, 178 astetta, 1 ms |
Koko | 32 tuumaa |
Halkaisija | 81,28 cm |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kontrastisuhde | 3000:1 |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Vasteaika | 1 ms |
Kuva-ala | |
Leveys | 697,344 mm |
Korkeus | 392,256 mm |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 724,1 mm |
Korkeus | 424,5 mm |
Syvyys | 115,6 mm |
Paino | 8 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 724,1 mm |
Korkeus | 621,8 mm |
Syvyys | 380,6 mm |
Paino | 9,6 kg |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Valmistaja | Samsung |
Muotoilu | Kaareva |
WQHD | On |
EAN-koodi | 8806090423215, 8806092002111, 8806094796308 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/samsung-c32g75t-32-naytto/8994071
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.