Bloodstained: Ritual of the Night, Nintendo Switch -peli
Bloodstained: Ritual of the Night palauttaa metroidvania-genren pelit takaisin parrasvaloihin, kun alan legenda Koji Igarashi palaa suunnittelupöydän ääreen. Goottilaista estetiikkaa huokuva Bloodstained: Ritual of the Night kertoo Miriam-nimisestä orvosta, jolla on kyky valjastaa demoniset voimat omaan käyttöönsä. Miriamin kohtaloksi määräytyy taistella koko ihmiskunnan puolesta väkevää Gebel-nimistä manaajaa vastaan. Ennen viimeistä taistelua Bloodstained: Ritual of the Night kuljettaa Miriamin vaarojen, salaisuuksien ja vihollisten kyllästämän linnan saleihin kokoamaan voimia ja arsenaalia ratkaisevaa iskua varten. Bloodstained: Ritual of the Night on takuuvarmaa Nintendo Switch -viihdettä Castlevanian ja Metroidin ystäville.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bloodstained: Ritual of the Night - Nintendo Switch - TasohyppelyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 21,76 € | 27,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bloodstained - Ritual of the Night /Nintendo SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,95 € | 26,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bloodstained: Ritual of the Night NSWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 29,90 € | 32,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bloodstained Ritual of the Night SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 29,95 € | 29,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bloodstained - Ritual of the Night (NSW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
38,70 € | 41,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Bloodstained: Ritual of the Night, Nintendo Switch -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaBloodstained: Ritual of the Night palauttaa metroidvania-genren pelit takaisin parrasvaloihin, kun alan legenda Koji Igarashi palaa suunnittelupöydän ääreen. Goottilaista estetiikkaa huokuva Bloodstained: Ritual of the Night kertoo Miriam-nimisestä orvosta, jolla on kyky valjastaa demoniset voimat omaan käyttöönsä. Miriamin kohtaloksi määräytyy taistella koko ihmiskunnan puolesta väkevää Gebel-nimistä manaajaa vastaan. Ennen viimeistä taistelua Bloodstained: Ritual of the Night kuljettaa Miriamin vaarojen, salaisuuksien ja vihollisten kyllästämän linnan saleihin kokoamaan voimia ja arsenaalia ratkaisevaa iskua varten. Bloodstained: Ritual of the Night on takuuvarmaa Nintendo Switch -viihdettä Castlevanian ja Metroidin ystäville.
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Valmistaja | ArtPlay, Nintendo, Nintendo Switch |
Valmistajan tuotesivu | https://505games.com/games/bloodstained |
Valmistusvuosi | 2 019 |
EAN-koodi | 8023171043234, 0812872017174 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.