Octopath Traveler, Nintendo Switch -peli
Octopath Traveler on upea ja uudenlainen roolipeli yksinomaan Nintendo Switchille, ja tuo uusia ulottuvuuksia käsikonsolin RPG-kentälle. Viehättävä graafinen toteutus 16-bittisillä tekstuureilla sekä raikkaan strategiset taisteluosuudet nostavat Octopath Travelerin omaan sarjaansa, ja kiehtovat hahmot sekä heidän tarinansa saavat sinut palaamaan pelin ääreen kerta toisensa jälkeen. Octopath Traveler vie sinut halki aavikoiden, merenrantojen ja lumisten vuoristomaisemien ja antaa sinun valita omat polkusi, kumppanisi ja määränpääsi. Erilaisin kyvyin varustetut hahmot sekä heidän taustatarinansa tuovat tarinaan ja pelituntumaan syvyyttä tehden Octopath Travelerista yhden vuoden piristävimmistä Nintendo Switch -peleistä.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Octopath Traveler - Nintendo Switch - SeikkailuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 53,48 € | 59,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Octopath Traveler NSWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 54,90 € | 57,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Octopath Traveler (NSW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 54,95 € | 54,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Octopath Traveler SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 54,95 € | 54,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
NSW Octopath TravelerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 62,99 € | 62,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Octopath Traveler, Nintendo Switch -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaOctopath Traveler on upea ja uudenlainen roolipeli yksinomaan Nintendo Switchille, ja tuo uusia ulottuvuuksia käsikonsolin RPG-kentälle. Viehättävä graafinen toteutus 16-bittisillä tekstuureilla sekä raikkaan strategiset taisteluosuudet nostavat Octopath Travelerin omaan sarjaansa, ja kiehtovat hahmot sekä heidän tarinansa saavat sinut palaamaan pelin ääreen kerta toisensa jälkeen. Octopath Traveler vie sinut halki aavikoiden, merenrantojen ja lumisten vuoristomaisemien ja antaa sinun valita omat polkusi, kumppanisi ja määränpääsi. Erilaisin kyvyin varustetut hahmot sekä heidän taustatarinansa tuovat tarinaan ja pelituntumaan syvyyttä tehden Octopath Travelerista yhden vuoden piristävimmistä Nintendo Switch -peleistä.
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Valmistaja | Square Enix |
Valmistajan tuotesivu | https://www.nintendo.com/games/detail/octopath-traveler-switch |
Valmistusvuosi | 2 018 |
EAN-koodi | 0045496422189, 0045496422219 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.