- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Kamerat ja tarvikkeet
- ›Objektiivit
- ›Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM, objektiivi
Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM, objektiivi
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Canon EF 300mm f/2.8 L IS II USM, objektiivi
Canon EF 50mm f/1.4 USM, objektiivi
Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS, objektiivi
Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM, objektiivi
Canon EF-M 22mm f/2 STM, objektiivi
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Objektiivit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Canon EF 50mm f/1.8 STM objektiivi
-
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, objektiivi
-
Canon RF-S 118-45mm f/4,5-6,3 IS STM, objektiivi
-
Canon EF 50mm f/1.8 STM, objektiivi + Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate, editointiohjelmisto
-
Canon RF 50mm f/1.8 STM, objektiivi + Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate
-
Canon RF 5.2mm f/2.8L Dual Fisheye 3D VR -objektiivi
Katsotuimmat Objektiivit
-
alk. 535 €
Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM Art, objektiivi
-
alk. 679 €
Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM, telezoomobjektiivi
-
alk. 1089 €
Nikon NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S, makro-objektiivi
-
alk. 84 €
Canon RF 70-200mm f/4 L IS USM, objektiivi
-
alk. 453 €
Sony FE 24-105 mm F4 G OSS (SEL24105G), objektiivi
-
alk. 299 €
Sony E 16-50mm f/3.5-5.6 (SELP-1650), objektiivi
-
alk. 319 €
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, objektiivi
-
alk. 349 €
Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, objektiivi
-
alk. 599 €
Canon RF-S 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM, objektiivi
-
alk. 122 €
Novoflex (M42 -objektiivi Sony E), objektiivin sovitin
-
alk. 669 €
Tamron 18-300mm f/3,5-6,3 Di III-A VC VXD (Sony E), objektiivi
-
alk. 1569 €
Canon RF 14-35mm F4 L IS USM, laajakulmaobjektiivi
-
alk. 379 €
Samyang AF 24mm F/1.8 (Sony FE), objektiivi
-
alk. 1290 €
Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VXD (A056SF) -teleobjektiivi
-
alk. 799 €
Tamron 28-200 mm f/2.8-5.6 Di III RXD (A071) -objektiivi
-
alk. 2199 €
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM, objektiivi
-
alk. 2400 €
Canon RF 50mm F1.2L USM, objektiivi
-
alk. 349 €
Sigma 56mm F1.4 DC DN Contemporary, objektiivi
Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Aukko | f/3.5-6.3 |
Linssin polttoväli | 18-150mm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.canon.fi/lenses/ef-m-18-150mm-f-3-5-6-3-is-stm/ |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 535 €
Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM Art, objektiivi
-
alk. 679 €
Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM, telezoomobjektiivi
-
alk. 1089 €
Nikon NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S, makro-objektiivi
-
alk. 84 €
Canon RF 70-200mm f/4 L IS USM, objektiivi
-
alk. 453 €
Sony FE 24-105 mm F4 G OSS (SEL24105G), objektiivi
-
alk. 299 €
Sony E 16-50mm f/3.5-5.6 (SELP-1650), objektiivi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/objektiivit/canon-ef-m-18-150mm-f35-63-is-stm-objektiivi/5116326?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.