Fujinon XF 16mm F1.4 R WR, objektiivi
Fujinon XF 16mm F1.4 R WR, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 469,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fujifilm Fujinon XF 16mm f/2,8 WR mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 469,00 € | 472,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon XF 16mm f/1,4 R WRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 995 € | 999 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon Xf 16/1,4 R WrNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 979 € | 979 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm FUJINON XF16mm F1.4 R WR -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 1 100 € | 1 105 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon XFNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 1 176 € | 1 176 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
469,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 999 €
995 €
979 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 105 €
1 100 €
1 176 €
Fujinon XF 16mm F1.4 R WR, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fujifilm |
Aukko | f/1.4 |
Linssin polttoväli | 16mm |
Mitat | |
Halkaisija | 73,4 mm |
Paino | 375 g |
Pituus | 73 mm |
Rakenne | 13 elementtiä 11 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujinon_lens_xf16mmf14_r_wr/ |
EAN-koodi | 0074101038934, 0074101040050, 4547410397307 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 176 €
Keskihinta
944 €
Alin hinta
469,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.