Panasonic Lumix G 25mm F1,7 ASPH (H-H025E), objektiivi
Panasonic Lumix G 25mm F1,7 ASPH (H-H025E), objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 195,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Panasonic Lumix G 25mm f/1,7 ASPHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 195,00 € | 198,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix G 25mm F1.7 ASPH -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 198,86 € | 198,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix G 25MM f/1.7 ASPH - HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 223,79 € | 223,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix G 25mm/f1.7 Asph Micro Four ThirdsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 202,74 € | 208,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic LUMIX G 25mm / F1.7 ASPH. -normaaliobjektiivi, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 239,99 € | 244,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Panasonic LUMIX G 25mm / F1.7 ASPH. -normaaliobjektiivi, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 33 päivää | 251,90 € | 256,80 € | Katso tuotetta ▸ |
195,00 €
198,86 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 223,79 €
223,79 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 208,73 €
202,74 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,89 €
239,99 €
Toimitusaika 33 päivää
Hinta toimituskuluineen 256,80 €
251,90 €
Panasonic Lumix G 25mm F1,7 ASPH (H-H025E), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Panasonic |
Aukko | f/1.7 |
Linssin polttoväli | 25mm |
Mitat | |
Halkaisija | 60,8 mm |
Pituus | 52 mm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.panasonic.com/fi/consumer/video-ja-digitaalikamerat/lumix-g-objektiivit/h-h025e.html |
EAN-koodi | 0885170263116 |
Hintakehitys
Korkein hinta
251,90 €
Keskihinta
218,71 €
Alin hinta
195,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.