Panasonic Lumix G X Vario PZ 14-42mm f/3.5-5.6 ASPH. O.I.S. (H-PS14042), objektiivi
Panasonic Lumix G X Vario 14-42mm f/3.5-5.6 PZ Power O.I.S. -objektiivi täyttää Micro Four Thirds System -standardin vaatimukset. PZ (PowerZoom) on mahdollistanut objektiivin entistä kevyemmän ja kompaktimman koon taaten silti optiikan huippulaadun.X-sarjaan kuuluva objektiivi takaa loistavan kuvanlaadun. Nanopinnoitus vähentää haamukuvia ja heijastuksia dramaattisesti.POWER O.I.S. kuvanvakain -takaa terävät kuvat käsivaraltakin kuvattaessa., Panasonic Lumix G X Vario 14-42mm f/3.5-5 PZ Power O.I.S.
Panasonic Lumix G X Vario 14-42mm f/3.5-5.6 PZ Power O.I.S. -objektiivi täyttää Micro Four Thirds System -standardin vaatimukset. PZ (PowerZoom) on mahdollistanut objektiivin entistä kevyemmän ja kompaktimman koon taaten silti optiikan huippulaadun.X-sarjaan kuuluva objektiivi takaa loistavan kuvanlaadun. Nanopinnoitus vähentää haamukuvia ja heijastuksia dramaattisesti.POWER O.I.S. kuvanvakain -takaa terävät kuvat käsivaraltakin kuvattaessa., Panasonic Lumix G X Vario 14-42mm f/3.5-5 PZ Power O.I.S. -objektiivi täyttää Micro Four Thirds System -standardin vaatimukset. PZ (PowerZoom) on mahdollistanut objektiivin entistä kevyemmän ja kompaktimman koon taaten silti optiikan huippulaadun.X-sarjaan kuuluva objektiivi takaa loistavan kuvanlaadun. Nanopinnoitus vähentää haamukuvia ja heijastuksia dramaattisesti.POWER O.I.S. kuvanvakain -takaa terävät kuvat käsivaraltakin kuvattaessa. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Panasonic Lumix G X Vario PZ 14-42mm f/3,5-5,6 ASPH PowerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix H-ps14042e Micro Four ThirdsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 399,28 € | 399,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic LUMIX G X VARIO PZ 14-42 mm objektiivi, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic LUMIX G X VARIO PZ 14-42 mm objektiivi, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 71 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix H-PS14042ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 434,83 € | 434,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Panasonic Lumix H-PS14042ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 434,83 € | 434,83 € | Katso tuotetta ▸ |
Panasonic Lumix G X Vario PZ 14-42mm f/3.5-5.6 ASPH. O.I.S. (H-PS14042), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaPanasonic Lumix G X Vario 14-42mm f/3.5-5.6 PZ Power O.I.S. -objektiivi täyttää Micro Four Thirds System -standardin vaatimukset. PZ (PowerZoom) on mahdollistanut objektiivin entistä kevyemmän ja kompaktimman koon taaten silti optiikan huippulaadun.X-sarjaan kuuluva objektiivi takaa loistavan kuvanlaadun. Nanopinnoitus vähentää haamukuvia ja heijastuksia dramaattisesti.POWER O.I.S. kuvanvakain -takaa terävät kuvat käsivaraltakin kuvattaessa., Panasonic Lumix G X Vario 14-42mm f/3.5-5 PZ Power O.I.S. -objektiivi täyttää Micro Four Thirds System -standardin vaatimukset. PZ (PowerZoom) on mahdollistanut objektiivin entistä kevyemmän ja kompaktimman koon taaten silti optiikan huippulaadun.X-sarjaan kuuluva objektiivi takaa loistavan kuvanlaadun. Nanopinnoitus vähentää haamukuvia ja heijastuksia dramaattisesti.POWER O.I.S. kuvanvakain -takaa terävät kuvat käsivaraltakin kuvattaessa.
Valmistaja | Panasonic |
Aukko | f/3.5-5.6 |
Linssin polttoväli | 14-42mm |
Mitat | |
Halkaisija | 61 mm |
Paino | 95 g |
Pituus | 26,8 mm |
Rakenne | 9 elementtiä 8 ryhmässä |
Tarkennusetäisyys | 20 cm |
Kiinnitys | Panasonic |
Valmistajan tuotesivu | http://www.panasonic.fi/html/fi_FI/Tuotteet/Lumix+tillbeh%C3%B6r/Objektiivit+ja+suodattimet/H-PS14042/overview/8016906/index.html?view=&angle=4 |
Objektiivin tyyppi | Normaali zoom |
Suodinkierteet | 37 mm |
EAN-koodi | 5025232638024, 5025232638031, 5025232829101 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.