Sony E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS (SEL70350G), objektiivi
Sony E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS (SEL70350G), objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 609 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony E 70-350mm f/4,5-6,3 G OSSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 609 € | 613 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony E 70-350mm F4.5-6.3 G Oss Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 707 € | 707 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS -telezoomobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 930 € | 935 € | Katso tuotetta ▸ |
609 €
707 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 935 €
930 €
Sony E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS (SEL70350G), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Aukko | f/4.5-6.3 |
Linssin polttoväli | 70-350mm |
Mitat | |
Halkaisija | 77 mm |
Paino | 625 g |
Pituus | 142 mm |
Rakenne | 19 elementtiä 13 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 7 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sony.fi/electronics/kameran-objektiivit/sel70350g |
Suodinkierteet | 67 mm |
EAN-koodi | 4548736099753 |
Hintakehitys
Korkein hinta
930 €
Keskihinta
749 €
Alin hinta
609 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.