Tamron 17-70mm f/2,8 DI III-A VC RXD (Sony E), objektiivi
Tamron 17-70mm f/2,8 DI III-A VC RXD (Sony E), objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 649 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tamron 17-70mm F/2.8 Di Iii-a Vc Rxd Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 649 € | 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 17-70mm f/2,8 DI III-A VC / Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 659 € | 663 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 17–70 mm F/2.8 Di III-A VC RXD -zoomobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 800 € | 800 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 17–70 mm F/2.8 Di III-A VC RXD -zoomobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 800 € | 805 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tamron B070 - zoom-objektiivi - 17 mm - 70 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 899 € | 899 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 649 €
649 €
659 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 800 €
800 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 805 €
800 €
899 €
Tamron 17-70mm f/2,8 DI III-A VC RXD (Sony E), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Tamron |
Valmistajan tuotesivu | https://www.tamron.jp/en/product/lenses/b070.html |
Linssin polttoväli | 17-70mm |
Kiinnitys | Sony |
Objektiivin tyyppi | Normaali zoom |
Valovoima | 2,8 |
Aukko | 2,8-22 |
Mitat | |
Halkaisija | 74,6 mm |
Paino | 525 g |
Pituus | 119,3 mm |
Rakenne | 16 elementtiä 12 ryhmässä |
Suurennus | 1:4.8 (WIDE) / 1:5.2 (TELE) |
Tarkennusetäisyys | 19 cm |
Vastavalosuoja | On |
Himmenninlevyjä | 9 |
Ominaisuudet | |
DI (Digitally Integrated) | On |
VC (Vibration Compensation) | On |
Pinnoite | BBAR, fluoripinnoite |
Pöly ja kosteussuojaus | On |
Suodinkierteet | 67 mm |
EAN-koodi | 4960371006734 |
Hintakehitys
Korkein hinta
899 €
Keskihinta
761 €
Alin hinta
649 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.