Tamron 28-200 mm f/2.8-5.6 Di III RXD (A071) -objektiivi
Tamron 28-200 mm f/2.8-5.6 Di III RXD (A071) -objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 799 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tamron 28-200mm f/2,8-5,6 DI III RXD / Sony FENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 799 € | 803 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-200 mm f/2.8-5.6 Di III RXD -objektiivi, Sony FENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 880 € | 880 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-200 mm f/2.8-5.6 Di III RXD -objektiivi, Sony FENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 880 € | 885 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 Di Iii Rxd Sony Fe Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 909 € | 909 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tamron A071 - zoom-objektiivi - 28 mm - 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 973 € | 973 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 803 €
799 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 880 €
880 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 885 €
880 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 909 €
909 €
973 €
Tamron 28-200 mm f/2.8-5.6 Di III RXD (A071) -objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4960371006703 |
Valmistaja | Tamron |
Aukko | f/2.8-0.56 |
Linssin polttoväli | 28-200 mm |
Mitat | |
Halkaisija | 74 mm |
Paino | 575 g |
Pituus | 117 mm |
Rakenne | 18 elementtiä 14 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 7 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.tamron.jp/en/product/lenses/a071.html |
Suodinkierteet | 67 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
973 €
Keskihinta
888 €
Alin hinta
799 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.