Tamron 70-210mm f/4 Di VC USD (A034), objektiivi
Valitettavasti tuotetta ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Tamron 18-300mm f/3,5-6,3 DI III-A VC VXD (Fuji X)
Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD, objektiivi, Sony E
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony E
Tamron 11-20mm F2.8 Di III-A RXD -objektiivi, (Sony E)
Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VXD -telezoomobjektiivi, (Sony FE)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Objektiivit ▸
Tamron 18-300mm f/3,5-6,3 DI III-A VC VXD (Fuji X)
Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD, objektiivi, Sony E
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony E
Tamron 11-20mm F2.8 Di III-A RXD -objektiivi, (Sony E)
Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VXD -telezoomobjektiivi, (Sony FE)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Objektiivit ▸
Tamron 70-210mm f/4 Di VC USD (A034), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Tamron |
Aukko | f/4 |
Linssin polttoväli | 70-210mm |
Rakenne | 20 elementtiä 14 ryhmässä |
Valmistajan tuotesivu | http://www.tamron-usa.com/product/lenses/a034.html |
Suodinkierteet | 67 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
0 €
Alin hinta
0 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.