Kodak LED Headlamp, otsalamppu 3 W, 150 lm, IP44
Kodak LED Headlamp, otsalamppu 3 W, 150 lm, IP44 osastosta Otsa- ja taskulamput nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 6,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kodak LED Headlamp, 150lm, 3 lägen, 3W enkel LED, IP44, svartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kodak – LED Headlamp, 150lm, 3 modes, 3W single LED, IP44, black (30413863)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 7,44 € | 12,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kodak LED-ajovalaisin, 150lm, 3 asentoa, 3W yksi LED, IP44, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 9,99 € | 16,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,80 €
6,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,34 €
7,44 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,98 €
9,99 €
Kodak LED Headlamp, otsalamppu 3 W, 150 lm, IP44
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0887930413861, 4030152059898 |
Valmistaja | Kodak |
Hintakehitys
Korkein hinta
9,99 €
Keskihinta
8,11 €
Alin hinta
6,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.