Kärcher T 5 T-Racer (2.644-084.0), tasopesuri
Kärcher T 5 T-Racer (2.644-084.0), tasopesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 80,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher Oheistarvikkeet T5 T-RacerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 80,41 € | 87,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Terassipesuri Kärcher T5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 84,00 € | 84,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher T-5 tasopuhdistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
85,00 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Home & Garden T5 T-Racer TerassipesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 päivää | 87,40 € | 89,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kärcher T 5 T-Racer terassipesuri K 2 - K 7 painepesureihinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ |
80,41 €
84,00 €
85,00 €
Toimitusaika 4-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,39 €
87,40 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,89 €
89,99 €
Kärcher T 5 T-Racer (2.644-084.0), tasopesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kärcher, Karcher |
Mitat | |
Pituus | 708 mm |
Leveys | 280 mm |
Korkeus | 995 mm |
Paino | 1,4 kg |
EAN-koodi | 4054278513652 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,99 €
Keskihinta
85,36 €
Alin hinta
80,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.