- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›Dirt Rally 2.0, PC-peli
Dirt Rally 2.0, PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dirt Rally, PC-peli
DIRT Showdown, PC-peli
DiRT 5, PC -peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
Dirt Rally tarjoaa PC:lle monipuolisen rallielämyksen huikeilla grafiikoilla ja autenttisen armottomalla ajotuntumalla. Valitse autosi vuosikymmenten varrelta ja palkkaa tallitiimi, joka hoitaa hommansa parhaalla mahdollisella tavalla. Dirt Rally päästää sinut kurittamaan hiekkapätkiä kuudessa maassa ympäri Eurooppaa – myös Suomessa ja Ruotsissa. Pelin vaihtelevat sääolosuhteet, haastavat ajolinjat ja strategiset tiimivalinnat tuovat peliin vaihtelua, jonka ansiosta Dirt Rally kestää kulutusta ja tarjoaa aina jotakin uutta.
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 25 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
-
alk. 22 €
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
-
alk. 45 €
Project Cars 2, PC-peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 508 €
Moza Racing R5 Bundle, PC -ratti- ja poljinpaketti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 108 €
Moza Racing HBP Handbrake, PC -käsijarru
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 177 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
-
alk. 35 €
Oniverse Revolt Bluetooth Controller, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 36 €
8Bitdo SN30 Pro Bluetooth, peliohjain
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 261 €
Qanba Titan, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 130 €
Wheel Stand Pro V2 (Logitech G25/G27/G29/G920), ohjainteline
-
alk. 56 €
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, PC/Nintendo Switch -ohjain + lataustelakka
-
alk. 21 €
Speed-Link Competition Pro Extra, PC -sauvaohjain
-
alk. 39 €
Playseats Evolution Pro Gearshift Holder, ajopenkin osa
-
alk. 179 €
Logitech G Saitek Farming Simulator Controller, PC -peliohjain
Dirt Rally 2.0, PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaDirt Rally tarjoaa PC:lle monipuolisen rallielämyksen huikeilla grafiikoilla ja autenttisen armottomalla ajotuntumalla. Valitse autosi vuosikymmenten varrelta ja palkkaa tallitiimi, joka hoitaa hommansa parhaalla mahdollisella tavalla. Dirt Rally päästää sinut kurittamaan hiekkapätkiä kuudessa maassa ympäri Eurooppaa – myös Suomessa ja Ruotsissa. Pelin vaihtelevat sääolosuhteet, haastavat ajolinjat ja strategiset tiimivalinnat tuovat peliin vaihtelua, jonka ansiosta Dirt Rally kestää kulutusta ja tarjoaa aina jotakin uutta.
EAN-koodi | 4020628754525, 4020628754556, 4020628751876, 4020628751852, 4020628751845, 0000007373824, 4020628754945, 0765756130257 |
Valmistaja | Codemasters |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dirtgame.com/uk/home |
Kategoria | |
Simulaattori | On |
Urheilu | On |
Ajopeli | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 25 €
Fallout 76, PC -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/dirt-rally-20-pc-peli/7272339?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.