- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›The Sims 3, PC-peli
The Sims 3, PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
The Sims 3: Lemmikit (Pets) lisäosa, PC-peli
Call of Duty 2 Game of The Year Edition, PC-peli
Warcraft III (3): The Frozen Throne (lisäosa), PC-peli
The Hobbit, PC-peli
Pirates Of The Caribbean: At The World's End, PC-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
The Sims 3 PC:lle on Electronic Artsin huippusuositun pelisarjan kolmas osa, joka keskittyy entistä enemmän vapaa-ajan viettoon, elämään kodin ulkopuolella sekä yllättäviin kohtaamisiin. Sinulla on kokonainen kaupunki tutkittavanasi ja monia valintoja edessäsi. Missä haluat simisi viettävän aikansa? Miten se toimii työpaikalla? Mitä tapahtuukaan, kun puistokävelyllä vastaan tulee vanhoja työkavcereita? The Sims 3:ssa simien tekoäly mahdollistaa niiden itsenäisemmän kehittymisen silloin, kun keskityt itse vain yhteen talouteen.
The Sims 3 PC:lle on Electronic Artsin huippusuositun pelisarjan kolmas osa, joka keskittyy entistä enemmän vapaa-ajan viettoon, elämään kodin ulkopuolella sekä yllättäviin kohtaamisiin. Sinulla on kokonainen kaupunki tutkittavanasi ja monia valintoja edessäsi. Missä haluat simisi viettävän aikansa? Miten se toimii työpaikalla? Mitä tapahtuukaan, kun puistokävelyllä vastaan tulee vanhoja työkavcereita? The Sims 3:ssa simien tekoäly mahdollistaa niiden itsenäisemmän kehittymisen silloin, kun keskityt itse vain yhteen talouteen. The Sims 3:n hahmojen luominen on todella joustavaa, sillä monipuolisten ulkonäköpiirteiden lisäksi tarjolla on laaja kattaus erilaisia luonteenpiirteitä, jotka voit simillesi valita. Aloita seikkailu ja päästä simisi valloilleen. Vähemmän...
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Elden Ring: Shadow of the Erdtree - Collector's Edition, PC- peli
-
Zorro The Chronicles, PC -peli
-
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, PC -peli
-
On The Road - Truck Simulator, PC -peli
-
Combat Wings: The Great Battles of World War II (2), PC-peli
-
Chronicles of Mystery: The Scorpio Ritual, PC-peli
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 25 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
-
alk. 22 €
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
-
alk. 45 €
Project Cars 2, PC-peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 508 €
Moza Racing R5 Bundle, PC -ratti- ja poljinpaketti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 108 €
Moza Racing HBP Handbrake, PC -käsijarru
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 177 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
-
alk. 35 €
Oniverse Revolt Bluetooth Controller, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 36 €
8Bitdo SN30 Pro Bluetooth, peliohjain
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 261 €
Qanba Titan, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 130 €
Wheel Stand Pro V2 (Logitech G25/G27/G29/G920), ohjainteline
-
alk. 56 €
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, PC/Nintendo Switch -ohjain + lataustelakka
-
alk. 156 €
Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition, PC -peliohjain
-
alk. 21 €
Speed-Link Competition Pro Extra, PC -sauvaohjain
-
alk. 39 €
Playseats Evolution Pro Gearshift Holder, ajopenkin osa
The Sims 3, PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaThe Sims 3 PC:lle on Electronic Artsin huippusuositun pelisarjan kolmas osa, joka keskittyy entistä enemmän vapaa-ajan viettoon, elämään kodin ulkopuolella sekä yllättäviin kohtaamisiin. Sinulla on kokonainen kaupunki tutkittavanasi ja monia valintoja edessäsi. Missä haluat simisi viettävän aikansa? Miten se toimii työpaikalla? Mitä tapahtuukaan, kun puistokävelyllä vastaan tulee vanhoja työkavcereita? The Sims 3:ssa simien tekoäly mahdollistaa niiden itsenäisemmän kehittymisen silloin, kun keskityt itse vain yhteen talouteen. The Sims 3:n hahmojen luominen on todella joustavaa, sillä monipuolisten ulkonäköpiirteiden lisäksi tarjolla on laaja kattaus erilaisia luonteenpiirteitä, jotka voit simillesi valita. Aloita seikkailu ja päästä simisi valloilleen.
Valmistaja | Electronic Arts, Symantec, SEGA, Microsoft |
EAN-koodi | 5030945060871, 5030949060877, 0014633153903, 5030930060879, 5030935067934, 5030949110022, 5030930100605, 5030930110024, 5030945110026, 5030943060873, 5030943110028, 3944024662271 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 25 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/the-sims-3-pc-peli/80674
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.