- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›The Sims 3, PC-peli
The Sims 3, PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition, PC-peli
The Sims 4 - Kylpyläpäivä (Spa Day), PC-peli
The Sims 3: Lemmikit (Pets) lisäosa, PC-peli
Call of Duty 2 Game of The Year Edition, PC-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
The Sims 3 PC:lle on Electronic Artsin huippusuositun pelisarjan kolmas osa, joka keskittyy entistä enemmän vapaa-ajan viettoon, elämään kodin ulkopuolella sekä yllättäviin kohtaamisiin. Sinulla on kokonainen kaupunki tutkittavanasi ja monia valintoja edessäsi. Missä haluat simisi viettävän aikansa? Miten se toimii työpaikalla? Mitä tapahtuukaan, kun puistokävelyllä vastaan tulee vanhoja työkavcereita? The Sims 3:ssa simien tekoäly mahdollistaa niiden itsenäisemmän kehittymisen silloin, kun keskityt itse vain yhteen talouteen.
The Sims 3 PC:lle on Electronic Artsin huippusuositun pelisarjan kolmas osa, joka keskittyy entistä enemmän vapaa-ajan viettoon, elämään kodin ulkopuolella sekä yllättäviin kohtaamisiin. Sinulla on kokonainen kaupunki tutkittavanasi ja monia valintoja edessäsi. Missä haluat simisi viettävän aikansa? Miten se toimii työpaikalla? Mitä tapahtuukaan, kun puistokävelyllä vastaan tulee vanhoja työkavcereita? The Sims 3:ssa simien tekoäly mahdollistaa niiden itsenäisemmän kehittymisen silloin, kun keskityt itse vain yhteen talouteen. The Sims 3:n hahmojen luominen on todella joustavaa, sillä monipuolisten ulkonäköpiirteiden lisäksi tarjolla on laaja kattaus erilaisia luonteenpiirteitä, jotka voit simillesi valita. Aloita seikkailu ja päästä simisi valloilleen. Vähemmän...
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
-
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition, PC-peli
-
The Sims 4 - Kylpyläpäivä (Spa Day), PC-peli
-
The Sims 3: Lemmikit (Pets) lisäosa, PC-peli
-
Call of Duty 2 Game of The Year Edition, PC-peli
-
Warcraft III (3): The Frozen Throne (lisäosa), PC-peli
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 7,91 €
The Bureau: XCOM Declassified, PC-peli
-
alk. 53 €
Tekken 8 - Launch Edition, PC -peli
-
alk. 20 €
Farming Simulator 22, PC -peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 16 €
Fallout 76, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 508 €
Moza Racing R5 Bundle, PC -ratti- ja poljinpaketti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 39 €
Playseats Evolution Pro Gearshift Holder, ajopenkin osa
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 108 €
Moza Racing HBP Handbrake, PC -käsijarru
-
alk. 19 €
Subsonic Pro 4 Wired Controller, PC/PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 460 €
Moza Racing R9 v2 Direct Drive -rattirunko, PC
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 35 €
Oniverse Revolt Bluetooth Controller, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 256 €
Turtle Beach VelocityOne Rudder, PC/Xbox One/Series X/S- polkimet
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 24 €
8Bitdo Ultimate C 2.4G Wireless Controller, PC -ohjain
-
alk. 261 €
Qanba Titan, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 130 €
Wheel Stand Pro V2 (Logitech G25/G27/G29/G920), ohjainteline
-
alk. 56 €
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, PC/Nintendo Switch -ohjain + lataustelakka
The Sims 3, PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaThe Sims 3 PC:lle on Electronic Artsin huippusuositun pelisarjan kolmas osa, joka keskittyy entistä enemmän vapaa-ajan viettoon, elämään kodin ulkopuolella sekä yllättäviin kohtaamisiin. Sinulla on kokonainen kaupunki tutkittavanasi ja monia valintoja edessäsi. Missä haluat simisi viettävän aikansa? Miten se toimii työpaikalla? Mitä tapahtuukaan, kun puistokävelyllä vastaan tulee vanhoja työkavcereita? The Sims 3:ssa simien tekoäly mahdollistaa niiden itsenäisemmän kehittymisen silloin, kun keskityt itse vain yhteen talouteen. The Sims 3:n hahmojen luominen on todella joustavaa, sillä monipuolisten ulkonäköpiirteiden lisäksi tarjolla on laaja kattaus erilaisia luonteenpiirteitä, jotka voit simillesi valita. Aloita seikkailu ja päästä simisi valloilleen.
Valmistaja | Electronic Arts, Symantec, SEGA, Microsoft |
EAN-koodi | 5030945060871, 5030949060877, 0014633153903, 5030930060879, 5030935067934, 5030949110022, 5030930100605, 5030930110024, 5030945110026, 5030943060873, 5030943110028, 3944024662271 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 9,90 €
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, PC-peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/the-sims-3-pc-peli/80674?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.