- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Veneily ja kalastus
- ›Perämoottorit
- ›Minn Kota Terrova 55 BT IP 54", sähkökeulamoottori
Minn Kota Terrova 55 BT IP 54", sähkökeulamoottori
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Minn Kota MKP-6 Weedless Wedge potkuri
Minn Kota MKP-2 Power potkuri
Minn Kota Ultrex BT 80lbs US2 i-Pilot LINK 52" keulasähkömoottori
Minn Kota Terrova BT 80lbs i-Pilot 60" keulasähkömoottori
Minn Kota virtajohtosarja keulasähkömoottorille 1m
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Perämoottorit ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Minn Kota Riptide Terrova BT 80lbs i-Pilot LINK keulasähkömoottori
-
Minn Kota Riptide Terrova BT 80lbs i-Pilot keulasähkömoottori
-
Minn Kota Riptide Terrova BT 55lbs i-Pilot LINK keulasähkömoottori
-
Minn Kota PowerDrive BT 45lbs Spotlock keulasähkömoottori
-
Minn Kota Endura C2 45, sähköperämoottori
-
Minn Kota Endura Max 40, sähköperämoottori
Katsotuimmat Perämoottorit
-
alk. 790 €
Tohatsu MFS3.5CS, perämoottori 3,5 hv
-
alk. 799 €
Perämoottori 5 hv 4-tahti
-
alk. 246 €
Sähkömoottori RUNOS 40 Lbs
-
alk. 169 €
Deep Sea DEEPSEA ELECTRIC OUTBOARD MOTOR 32LBS, Puhallettavat veneet
-
alk. 299 €
Deep Sea DEEPSEA ELECTRIC OURBOARD MOTOR 86LBS, Puhallettavat veneet
-
alk. 199 €
Deep Sea DEEPSEA ELECTRIC OUTBOARD MOTOR CRUISE 36LBS, Puhallettavat veneet
-
alk. 1499 €
Minn Kota PowerDrive MR 55 lbs 54" keulasähkömoottori
-
alk. 1399 €
Minn Kota PowerDrive MR 45 lbs 54" keulasähkömoottori
-
alk. 299 €
Deep Sea Cruise 55lbs, sähköperämoottori
-
alk. 1795 €
Minn Kota Terrova 55 BT IP 54", sähkökeulamoottori
-
alk. 244 €
Intex 68631E, sähköperämoottori 420 W
-
alk. 329 €
Deep Sea Cruise 86 lbs, sähköperämoottori
-
alk. 279 €
Deep Sea 60 lbs, sähköperämoottori
-
alk. 2390 €
Tohatsu MFS9.9ES 4T perämoottori
-
alk. 3790 €
Tohatsu MFS15EEPTS 4T, perämoottori 15 hv
-
alk. 1290 €
Tohatsu MFS6DDS, perämoottori 6 hv
-
alk. 4699 €
Garmin Force Kraken Valkoinen 75" keulasähkömoottori
-
alk. 4499 €
Garmin Force Kraken Valkoinen 63" keulasähkömoottori
Peräkärryt ja trailerit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 10900 €
Timco ATV nosturikärry vinssillä
-
alk. 99 €
Clou HD peräkärry dolly
-
alk. 34 €
Led Autolamps 12/24V 81x81x24mm takavalo peruutus
-
alk. 40 €
Led Autolamps 12/24V ä¸95mmx18mm pyöreä peruutusvalo
-
alk. 1090 €
Betanet EC0550 SHARK venetraileri
-
alk. 1990 €
Iron Baltic ECO Steel COMBO 1000kg tukkikärry
-
alk. 349 €
Clou ATV tavarakärry
-
alk. 74 €
Clou 22x12-8 tukkikärryn rengas
-
alk. 599 €
Clou ATV tielana
-
alk. 149 €
Clou ATV 1500 peräkärryn lavahäkki
-
alk. 590 €
Clou ATV 2500 tukkikärryn laatikko
-
alk. 549 €
Clou ATV 1500 peräkärry
-
alk. 89 €
Clou tavaralaatikko 46x20x28cm alumiinia
-
alk. 69 €
Clou moottoripyörän seisontateline
-
alk. 79 €
Clou 22x11-10 tukkikärryn rengas
-
alk. 69 €
Clou 22x11-8 tukkikärryn rengas
-
alk. 990 €
Clou ATV 2500 tukkikärry
-
alk. 129 €
Clou tavaralaatikko 76x32x24cm alumiinia
Minn Kota Terrova 55 BT IP 54", sähkökeulamoottori
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 790 €
Tohatsu MFS3.5CS, perämoottori 3,5 hv
-
alk. 799 €
Perämoottori 5 hv 4-tahti
-
alk. 246 €
Sähkömoottori RUNOS 40 Lbs
-
alk. 169 €
Deep Sea DEEPSEA ELECTRIC OUTBOARD MOTOR 32LBS, Puhallettavat veneet
-
alk. 299 €
Deep Sea DEEPSEA ELECTRIC OURBOARD MOTOR 86LBS, Puhallettavat veneet
-
alk. 199 €
Deep Sea DEEPSEA ELECTRIC OUTBOARD MOTOR CRUISE 36LBS, Puhallettavat veneet
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/peramoottorit/minn-kota-terrova-55-bt-ip-54-sahkokeulamoottori/6989761?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.