Alcon Air Optix Plus HydraGlyde, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta Alensa.fi hintaan 21,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Air Optix plus HydraGlyde (6 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 21,88 € | 25,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alcon Air Optix plus Hydraglyde 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 24,63 € | 24,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Air Optix plus HydraGlyde 6pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ |
21,88 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,63 €
24,63 €
29,90 €
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566842780 |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
25,47 €
Alin hinta
21,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.