Alcon Systane Hydration 10 ml, kostutustipat
Alcon Systane Hydration 10 ml, kostutustipat osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta Alensa.fi hintaan 13,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Systane Hydration säilöntäaineettomat silmätipat 10 mlNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 13,99 € | 17,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Systane Hydration preservative freeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alcon Systane Hydration preservative free 10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 16,90 € | 16,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,89 €
13,99 €
14,90 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,90 €
16,90 €
Alcon Systane Hydration 10 ml, kostutustipat
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8594050589827, 0300651510157, 0300651510171 |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,90 €
Keskihinta
15,26 €
Alin hinta
13,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.