Bausch & Lomb ReNu Multipurpose Flight Pack, piilolinssineste 2 x 60 ml
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bausch & Lomb PureVision, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Bausch & Lomb EasySept, piilolinssineste 120 ml
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action 10 ml, kostutustipat
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action Spray 10 ml, kostutustipat
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Piilolinssit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Bausch & Lomb PureVision, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Bausch & Lomb EasySept, piilolinssineste 120 ml
-
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action 10 ml, kostutustipat
-
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action Spray 10 ml, kostutustipat
-
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
Bausch & Lomb Ultra for Presbyopia, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
Bausch & Lomb Oxyal, kostutustipat 10 ml
-
Bausch & Lomb Biotrue, piilolinssineste 4 x 300 ml
-
Bausch + Lomb ULTRA One Day (90 kpl)
-
Bausch & Lomb SofLens Toric, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
Bausch & Lomb Biotrue Flight Pack, piilolinssineste 100 ml
-
Bausch & Lomb Biotrue, piilolinssineste 2 x 300 ml
-
Bausch & Lomb Biotrue, piilolinssineste 3 x 300 ml
-
Bausch & Lomb Ultra for Astigmatism kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Bausch & Lomb ReNu Multi-Purpose, piilolinssineste 60 ml
-
Bausch & Lomb Vividrin Ectoin 10 ml, kostutustipat
-
Bausch & Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Katsotuimmat Piilolinssit
-
alk. 39 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 33 €
CooperVision MyDay Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 19 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 13 €
Ursapharm Silmävoide Vita POS 5 g
-
alk. 20 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
alk. 25 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 80 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 18 €
HYLO DUAL INTENSE silmätipat 10 ml
-
alk. 29 €
Bausch & Lomb Ultra One Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 26 €
Alcon TOTAL30, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
alk. 119 €
Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 31 €
Alcon Precision1 for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 88 €
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism with Hydralux, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 41 €
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
-
alk. 18 €
Everclear Elite, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 16 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 79 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 7,99 €
Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes, piilolinssineste 360 ml
Bausch & Lomb ReNu Multipurpose Flight Pack, piilolinssineste 2 x 60 ml
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7391899848440, 8470001758071, 7391899856230 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 39 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 33 €
CooperVision MyDay Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 19 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 13 €
Ursapharm Silmävoide Vita POS 5 g
-
alk. 20 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
alk. 25 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/piilolinssit/bausch-lomb-renu-multipurpose-flight-pack-piilolinssineste-2-x-60-ml/336845
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.