Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 14,19 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 14,19 € | 14,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SofLens daily disposable 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 14,29 € | 19,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SofLens Daily Disposable (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 15,28 € | 19,18 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,19 €
14,19 €
14,29 €
15,28 €
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
15,28 €
Keskihinta
14,59 €
Alin hinta
14,19 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.