- ›Tyyli ja hyvinvointi
- ›Kauneus ja hyvinvointi
- ›Piilolinssit
- ›Bausch & Lomb Vividrin Ectoin 10 ml, kostutustipat
Bausch & Lomb Vividrin Ectoin 10 ml, kostutustipat
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bausch & Lomb PureVision, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Bausch & Lomb EasySept, piilolinssineste 120 ml
Bausch & Lomb Oxyal Care Gel 10 ml, kostutustipat
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action 10 ml, kostutustipat
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action Spray 10 ml, kostutustipat
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Piilolinssit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Bausch & Lomb PureVision, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Bausch & Lomb EasySept, piilolinssineste 120 ml
-
Bausch & Lomb Oxyal Care Gel 10 ml, kostutustipat
-
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action 10 ml, kostutustipat
-
Bausch & Lomb Oxyal Triple Action Spray 10 ml, kostutustipat
-
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
Bausch & Lomb Ultra for Presbyopia, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
Bausch & Lomb Oxyal, kostutustipat 10 ml
-
Bausch & Lomb Biotrue, piilolinssineste 4 x 300 ml
-
Bausch + Lomb ULTRA One Day (90 kpl)
-
Bausch & Lomb SofLens Toric, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
Bausch & Lomb Biotrue Flight Pack, piilolinssineste 100 ml
-
Bausch & Lomb Biotrue, piilolinssineste 2 x 300 ml
-
Bausch & Lomb Biotrue, piilolinssineste 3 x 300 ml
-
Bausch & Lomb Ultra for Astigmatism kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Bausch & Lomb ReNu Multi-Purpose, piilolinssineste 60 ml
-
Bausch & Lomb Vividrin Ectoin 10 ml, kostutustipat
Katsotuimmat Piilolinssit
-
alk. 39 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 22 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 33 €
CooperVision MyDay Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 19 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 13 €
Ursapharm Silmävoide Vita POS 5 g
-
alk. 20 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
alk. 25 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 80 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 29 €
Bausch & Lomb Ultra One Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 26 €
Alcon TOTAL30, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
alk. 31 €
Alcon Precision1 for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 88 €
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism with Hydralux, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 41 €
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
-
alk. 18 €
Everclear Elite, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 16 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 79 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 7,99 €
Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes, piilolinssineste 360 ml
-
alk. 30 €
CooperVision Biomedics 1 Day Extra, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Bausch & Lomb Vividrin Ectoin 10 ml, kostutustipat
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4030571003748 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 39 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 22 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 33 €
CooperVision MyDay Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 19 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 13 €
Ursapharm Silmävoide Vita POS 5 g
-
alk. 20 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/piilolinssit/bausch-lomb-vividrin-ectoin-10-ml-kostutustipat/7641465
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.