CooperVision Proclear 1 Day Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
CooperVision Proclear 1 Day Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 28,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CooperVision Proclear 1 day multifocal 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 28,79 € | 28,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Proclear 1 Day Multifocal (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 28,89 € | 32,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Proclear 1 day multifocal 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 32,90 € | 37,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,79 €
28,79 €
28,89 €
32,90 €
CooperVision Proclear 1 Day Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cooper Companies |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,90 €
Keskihinta
30,19 €
Alin hinta
28,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.