Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta Alensa.fi hintaan 39,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dailies AquaComfort Plus (90 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 39,44 € | 43,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alcon Dailies AquaComfort Plus 90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 43,36 € | 43,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies AquaComfort Plus 90pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 49,90 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ |
39,44 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,36 €
43,36 €
49,90 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0630175475879 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
44,23 €
Alin hinta
39,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.