Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 40,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Alcon Dailies Total1 Multifocal 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 40,89 € | 40,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies TOTAL1 Multifocal (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 40,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DAILIES TOTAL1 Multifocal 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,89 €
40,89 €
40,99 €
44,90 €
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566847495, 0846566850389, 0846566845477 |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,90 €
Keskihinta
42,26 €
Alin hinta
40,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.