Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 90 kpl
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 90 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 103,42 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Alcon Dailies Total1 Multifocal 90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 103,42 € | 103,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies TOTAL1 Multifocal (90 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 103,52 € | 103,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DAILIES TOTAL1 Multifocal 90pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,42 €
103,42 €
103,52 €
129,00 €
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 90 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566850297, 0846566850099 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
111,98 €
Alin hinta
103,42 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.