- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Urheilu ja kuntoilu
- ›Polkupyörien varaosat
- ›Continental GatorSkin 28-622 -maantiepyörän rengas, 28""
Continental GatorSkin 28-622 -maantiepyörän rengas, 28""
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Continental Kryptotal-R Enduro Folding Tyre 27.5x2.60"" TLR E-25 Soft, musta
Continental Sprinter -maantiepyörän rengas, 28""
Continental Gator Hardshell 28-622 -maantiepyörän rengas, taitettava
Continental Cross King 58-622 Performance -maastopyörän rengas
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Cross King 50-559/ 26x2 Bl/Bl Wire
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Polkupyörien varaosat ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Continental Kryptotal-R Enduro Folding Tyre 27.5x2.60"" TLR E-25 Soft, musta
-
Continental Sprinter -maantiepyörän rengas, 28""
-
Continental Gator Hardshell 28-622 -maantiepyörän rengas, taitettava
-
Continental Cross King 58-622 Performance -maastopyörän rengas
-
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Cross King 50-559/ 26x2 Bl/Bl Wire
-
Rengas Continental Terra Speed
-
Continental Terra Trail ShieldWall Taitettava rengas 28x1.50 29x2.60/SM-SH11/E-25 E-25, black/black
-
Continental Cross King 58-622 ProTection -maastopyörän rengas
-
Continental Spike 28' 42-622 240 nastarengas
-
Nastarengas 28"" CONTINENTAL Spike 240, 37-622, pistosuojattu heijastin
-
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Race King 50-559/ 26x2 Bl/Bl W
-
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Race King 50-622/ 29x2 Bl/Bl W
-
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Race King 50-584/ 27.5x2 Bl/Bl W
-
Rengas CONTINENTAL Tire Mountain King 58622/ 29x2.30 Blk/Blk Wire
-
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Cross King 50-622/ 29x2 Bl/Bl Wire
-
Ulkorengas CONTINENTAL Tire Cross King 27.5x2.00 Black Wire 650g
-
Ulkorengas CONTINENTAL Grand Prix Tire 700X2 Polybreaker Musta Taitettava, 25
-
Padanga Continental Ultra Sport III
Katsotuimmat Polkupyörien varaosat
-
alk. 20 €
XLC PD-M04 Ultralight Polkimet, black/silver
-
alk. 30 €
Novatec B1 SH -vapaaratas
-
alk. 25 €
Continental Ultrasport III 28-622 -rengas, 28"", musta taitettava
-
alk. 21 €
Polkupyörän rengas CST Control Viva Eco 26 x 1,75 x 2 (47-559)
-
alk. 20 €
Continental Cross King 24' 50-507 ulkorengas
-
alk. 35 €
BBB Discguard takalokasuoja
-
alk. 36 €
BBB FullGuard etulokasuoja
-
alk. 195 €
BBB HANDLEPOST 27,2mm satulatolppa
-
alk. 195 €
BBB HANDLEPOST 31,6mm satulatolppa
-
alk. 195 €
BBB HANDLEPOST 30,9mm satulatolppa
-
alk. 205 €
BBB LIFTPOST 30,9mm hissitolppa + kytkin
-
alk. 21 €
Favero Cleat shims, Pyörän polkimet
-
alk. 40 €
Esperanza EOT066 Centaurus Pro, polkupyörän etuvalo
-
alk. 64 €
Valiklis Muc-Off
-
alk. 40 €
U-lukko AXA Newton
-
alk. 5,31 €
SKS Roshel-Multifix-GU Pipe Clamp 15mm Ø20mm, black
-
alk. 4,93 €
SKS E 55 Asennusteline ketjusuojalle Ketjusuoja , musta
-
alk. 6,61 €
Polkupyörän rengas Bimbo Bike 20'' x 1,75 FV
Continental GatorSkin 28-622 -maantiepyörän rengas, 28""
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4019238334678, 4019238521573, 4019238334661 |
Valmistaja | Continental |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 20 €
XLC PD-M04 Ultralight Polkimet, black/silver
-
alk. 30 €
Novatec B1 SH -vapaaratas
-
alk. 25 €
Continental Ultrasport III 28-622 -rengas, 28"", musta taitettava
-
alk. 21 €
Polkupyörän rengas CST Control Viva Eco 26 x 1,75 x 2 (47-559)
-
alk. 20 €
Continental Cross King 24' 50-507 ulkorengas
-
alk. 35 €
BBB Discguard takalokasuoja
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/polkupyorien-varaosat/continental-gatorskin-28-622-maantiepyoran-rengas-28/8750837
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.