iRobot Roomba S9+, robotti-imuri
iRobot Roomba S9+, robotti-imuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 999 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iRobot Roomba S9+ Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 999 € | 1 049 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iRobot Roomba s9558+Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 099 € | 1 104 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iRobot Roomba S9+ -robotti-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 299 € | 1 304 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iRobot Robotti-imurit Roomba s9+Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 544 € | 1 544 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
999 €
1 099 €
1 299 €
1 544 €
iRobot Roomba S9+, robotti-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5060359289292 |
Valmistaja | iRobot |
Mitat | |
Korkeus | 9 cm |
Leveys | 31 cm |
Syvyys | 31 cm |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,55 l |
Tyyppi | Robotti-imuri |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 544 €
Keskihinta
1 235 €
Alin hinta
999 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.