Kärcher VC 3 (1.198-125.0), pölynimuri
Kärcher VC 3 (1.198-125.0), pölynimuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 147,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher VC 3 -pölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 147,90 € | 152,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Pölynimuri VC 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 152,27 € | 152,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Karcher VC 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 154,00 € | 154,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
VC3 pölynimuri, pussitonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 204,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kärcher Vc 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 199,64 € | 205,63 € | Katso tuotetta ▸ |
147,90 €
152,27 €
154,00 €
199,00 €
199,64 €
Kärcher VC 3 (1.198-125.0), pölynimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kärcher, Karcher |
Rakosuulake | On |
Tyyppi | Pölynimuri |
EAN-koodi | 0000001119190, 4054278991726 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,64 €
Keskihinta
170,56 €
Alin hinta
147,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.