Makita CL108FDZW CXT 12V, rikkanimuri (ilman akkua ja laturia)
Makita CL108FDZW CXT 12V, rikkanimuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 77,27 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita Varsi-imuri CL108FDZW (YKSIN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 77,27 € | 84,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT CL108FDZW 12V Max varsi-imuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,00 € | 83,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CL108FDZW - støvsuger - ledningNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 83,90 € | 88,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupölynimuri Makita CL108FDZW; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 124,00 € | 124,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
77,27 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 83,80 €
79,00 €
83,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 124,00 €
124,00 €
Makita CL108FDZW CXT 12V, rikkanimuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
124,00 €
Keskihinta
91,04 €
Alin hinta
77,27 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.