Makita DCL180ZB 18V, akkuimuri (ilman akkua ja lauria)
Makita DCL180ZB 18V, akkuimuri (ilman akkua ja lauria) osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 42,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DCL180ZB pölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 42,44 € | 52,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Makita DCL180ZB; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 57,00 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DCL180ZB 18V musta akkuimuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
58,00 € | 62,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCL180ZB Pölynimuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 66,50 € | 68,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
42,44 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,90 €
57,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 62,90 €
58,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,49 €
66,50 €
Makita DCL180ZB 18V, akkuimuri (ilman akkua ja lauria)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 1,2 kg |
Pituus | 476 mm |
Korkeus | 152 mm |
Syvyys | 114 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dcl180zb.html |
Akun jännite | 18 V |
Äänenvoimakkuus | 71 db |
Hintakehitys
Korkein hinta
66,50 €
Keskihinta
55,99 €
Alin hinta
42,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.