Makita WR100DZ CXT 12V 1/4'' 3/8'', akkukäyttöinen räikkä (ilman akkua ja laturia)
Makita WR100DZ CXT 12V 1/4'' 3/8'', akkukäyttöinen räikkä (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 156,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkukäyttöinen räikkä Makita WR100DZ; 47,5 Nm; 1/4''; 3/8''; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 156,00 € | 156,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT WR100DZ 12V Max räikkäväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita WR100DZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 176,43 € | 176,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita WR100D - skraldeslagnøgle - ledNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 199,90 € | 204,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,00 €
156,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
176,43 €
199,90 €
Makita WR100DZ CXT 12V 1/4'' 3/8'', akkukäyttöinen räikkä (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381883610 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,90 €
Keskihinta
172,83 €
Alin hinta
156,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.