Bahco BCL31R1K1 12V 2x2,0Ah, akkuräikkäväännin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bahco BP901L 1", kevyt iskevä paineilmamutterinväännin kestävällä keinumekanismilla ja 9" alustalla
Bahco BP901 1", kevyt iskevä paineilmamutterinväännin kestävällä keinumekanismilla
Bahco BPC815K4 1/2", mutterinväännin
Bahco BCL33IW2K1 18V 2x5,0Ah, akkumutterinväännin + tarvikesarja
Bahco BCL33IW2 18V, akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Bahco BP901L 1", kevyt iskevä paineilmamutterinväännin kestävällä keinumekanismilla ja 9" alustalla
-
Bahco BP901 1", kevyt iskevä paineilmamutterinväännin kestävällä keinumekanismilla
-
Bahco BPC815K4 1/2", mutterinväännin
-
Bahco BCL33IW2K1 18V 2x5,0Ah, akkumutterinväännin + tarvikesarja
-
Bahco BCL33IW2 18V, akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL33IW1K1 18V 2x5,0Ah, akkumutterinväännin
-
Bahco BCL33IW1 18V, akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL32IW1K1 14,4V 2x2,0Ah, akkumutterinväännin
-
Bahco BCL32IW1 14,4V, akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL31SD1K1 12V 2x2,0Ah, akkuruuvinväännin
-
Bahco BCL31R1 12x2V, akkuräikkäväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL31IW1 12V 2,0Ah, akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL31IS1K1 12V 2x2,0Ah, iskevä akkuruuvinväännin + tarvikesarja
-
Bahco BCL31IS1 12V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL33D1K1 18V 2x2,0Ah, akkuporakone
-
Bahco BCL33D1 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Bahco BCL31IW1K1 12V 2x2,0Ah, akkumutterinväännin
-
Bahco BCL31D1K1 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 84 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 160 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Bosch GDX 18V-210 C Professional (06019J0200) 18V, akkuiskuruuvinväännin/-mutterinväännin
-
alk. 83 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
HiKOKI WR18DH (68010553) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 154 €
Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 157 €
Einhell Power X-Change IMPAXXO 18/400 (4510070) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 177 €
DeWalt DCD999NT-XJ 18V, poravasara (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 108 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 50 €
Makita GA5030R 125mm 720W, kulmahiomakone
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 352 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 130 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 151 €
DeWalt DCG405FN XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita GB602, penkkihiomakone
-
alk. 210 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 70 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 223 €
Bosch GWS 18-125 V-Li (060193A308), akkukulmahiomakone
-
alk. 200 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bahco BCL31R1K1 12V 2x2,0Ah, akkuräikkäväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bahco |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bahco.com/fi-fi/p/12v-14-square-drive-ratchet-wrench-kit/b0-8b-dd-4f-dd-54-4a-e7-68-93-b1-1f-41-a1-56-4e/ |
Akun jännite | 12 V |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
EAN-koodi | 7314150400850 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/bahco-bcl31r1k1-12v-2x20ah-akkuraikkavaannin/8310128
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.