Black+Decker BDCDD186K 18V 1,5Ah, akkuporakone
Black+Decker BDCDD186K 18V 1,5Ah, akkuporakone osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkukäyttöinen ruuvinväännin Black&Decker BDCDD186K-QW; 18 V; 1x1,5 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Black & Decker BDCDD186K-QW Porakone-ruuvinväännin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 113,50 € | 115,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BLACK+DECKER BDCDD186K -akkuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 117,90 € | 122,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Black & Decker BDCDD186K-QWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 122,80 € | 122,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 99,00 €
99,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,49 €
113,50 €
117,90 €
122,80 €
Black+Decker BDCDD186K 18V 1,5Ah, akkuporakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048641088 |
Valmistaja | Black & Decker |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blackanddecker.nl/nl-nl/products/power-tools/drills/18v-lithium-ion-schroefboormachine-met-2-snelheden/bdcdd186k |
Akun jännite | 18 V |
Poraistukan koko | 10 mm |
Nopeus | 1 400 rpm |
Maksimi vääntö | 40 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
122,80 €
Keskihinta
113,30 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.