Bosch GSB 18V-110 C Professional (06019G030A) 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Bosch GSB 18V-110 C Professional (06019G030A) 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 197,13 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSB 18V-110 C L-Boxx iskuporakone 06019G030ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 197,13 € | 207,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSB 18V-110C Iskuporakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 256,90 € | 258,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH GSB 18V-110 C solo (L) - 06019G030ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 277,90 € | 282,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin Bosch GSB 18V-110 C; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 295,00 € | 295,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 207,03 €
197,13 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 258,89 €
256,90 €
277,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 295,00 €
295,00 €
Bosch GSB 18V-110 C Professional (06019G030A) 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/sa/en/products/gsb-18v-110-c-06019G030A |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 204 mm |
Korkeus | 225 mm |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 2 100 rpm |
Maksimi vääntö | 110 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 31 500 min-1 |
EAN-koodi | 3165140956314 |
Hintakehitys
Korkein hinta
295,00 €
Keskihinta
256,73 €
Alin hinta
197,13 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.