Bosch GSR 12V-30 Professional (06019G9004) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Bosch GSR 12V-30 Professional (06019G9004) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 120,12 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSR 12V-30 (2x2,0Ah) porakone 06019G9000 (ex.GSR 12V-35)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 120,12 € | 130,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSR 12V-30 PROFESSIONAL CORDLESS DRILL/DRIVERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 154,17 € | 154,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Bosch GSR 12V-30; 12 V; 2x2,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 166,00 € | 166,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 130,02 €
120,12 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,17 €
154,17 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 166,00 €
166,00 €
Bosch GSR 12V-30 Professional (06019G9004) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140992732, 3165140955324 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,00 €
Keskihinta
146,76 €
Alin hinta
120,12 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.